ГО «ПОКРОВСЬКИЙ ЦЕНТР КРИЗОВОЇ ПІДТРИМКИ «СПІЛЬНО»


Ми – команда ентузіастів, що співпрацює з громадами та міжнародними організаціями з метою допомогти постраждалому населенню на Сході України. Наша місія – надання психосоціальної підтримки та передача гуманітарної допомоги від донорів муніципалітетам та місцевим громадським організаціям територій, що через воєнні дії опинилися у складних обставинах.


Наша команда – надійний партнер, який керується у своїй роботі принципами відкритості, прозорості та підзвітності.


З 2017 року ми взаємодіємо з державними органами та органами місцевого самоврядування, підприємствами, організаціями та установами з метою надання психосоціальної підтримки особам, які опинились у складних життєвих обставинах та сприяння їх адаптації.


З повномасштабним вторгненням військ російської федерації на територію України у лютому 2022 року ГО «Центр кризової підтримки «Спільно» розширила свою діяльність та, користуючись побудованими у попередні роки зв’язками, знайшла можливості забезпечити громади необхідними продовольчими та промисловими товарами, засобами гігієни, медичними препаратами та іншими речами найпершої потреби.


Щодня ми розширюємо та укріплюємо зв’язки з партнерами та знаходимо нові можливості надати гуманітарну та психосоціальну поміч громадам.


З вірою у перемогу працюємо для народу нашої країни.

Слава Україні!