Спільний проєкт з People in Need Ukraine за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid

24.08.2022р.

Цим постом ми раді повідомити вам про новий проєкт, в якому бере участь ГО «Центр кризової підтримки «Спільно»

В рамках співпраці з Чеською гуманітарною організацією People in Need Ukraine «Людина у біді» за підтримки EU Civil Protection & Humanitarian Aid Департаменту цивільного захисту та гуманітарної допомоги Європейського Союзу, наша організація пропонує безкоштовні послуги з психосоціальної підтримки фахівців допоміжних професій та населення, постраждалого від військових дій.

Команда психологів проводить безкоштовні тренінги та семінари для ваших співробітників та отримувачів послуг за наступними темами:

Тренінг «Перша психологічна допомога»;

Тренінг «Управління стресом, навички самодопомоги та відновлення»;

Навчальний воркшоп «Підхід Резилієнс»;

Тренінг «Управління стресом та розвиток стресостійкості»;

Тренінг для хелперів «Кризове консультування»;

Тренінг «Превенція суїциду. Навчання гейткіперів».

Для населення, яке постраждало внаслідок бойових дій, пропонуємо індивідуальні консультації та короткострокові психоедукаційні зустрічі за наступними темами:

Практики, які допоможуть стабілізуватись у стресі;

Психосоціальна підтримка дітей. Поради для батьків;

Практики, які допоможуть повернути спокій;

Методи підвищення стресостійкості, самодопомога при дистресі;

Якщо не полишає тривога перед невідомістю. Як підтримати себе і дитину.

Чотири міста – Дніпро, Жовті Води, Кривий Ріг, Камінське;

П'ять місяців – з 01.10.2022 до 28.02.2023;

Безліч користі!

За додатковою інформацією просимо звертатися за номером телефону:

066 825 1999

Електрона пошта: spilnogo@gmail.com

З Днем Незалежності, Україно!

24.08.2022р.

24 серпня 1991 року Україна відновила державну незалежність, що стало вінцем тривалого шляху Українського народу до свободи.

Наша незалежність оплачена дорогою ціною. Але ми готові її платити.

Вільна українська держава, активне й відповідальне громадянське суспільство та потужні збройні сили – це той фундамент, що захищає права людини та гарантує всім її громадянам гідне майбутнє. І сьогодні команда ГО "ПКЦП “СПІЛЬНО” разом з мільйонами українців наближаємо його своєю працею.

Питна вода для Селидівської громади

11.08.2022р.

За даними UNICEF Ukraine понад 6 мільйонів людей в Україні щодня стикаються із труднощами із доступом до питної води.

Селидівська громада знаходиться недалеко від лінії фронту і вже понад 8 років на собі відчуває проблеми з водопостачанням. Через постійну агресію ворога та його цілеспрямоване знищення інфраструктурних об’єктів, громади Донецької області мають бути готовими до негативного розвитку подій.

Аби убезпечити мешканців Селидового та приєднаних територій, наша команда передала керівництву громади Селидівська міська рада. Офіційна сторінка від наших партнерів People in Need кілька фур з розфасованою питною водою.

Цей запас, який містить понад десятки тисяч літрів чистої води, буде зберігатися у громаді на випадок негативного розвитку подій на фронті для забезпечення населення, що залишиться для обслуговування критичної інфраструктури.

Крім цього, команад ГО «ПЦКП «Спільно» націлена на глобальне вирішення проблем з водопостачанням у Селидівській громаді. Разом з People in Need найближчим часом ми плануємо забезпечити всі скважини насосами та ємностями для питної води.

Дякуємо нашим друзям з People in Need за увагу до потреб мешканців українських громад!

З вірою у краще, але завжди готові до будь-якого розвитку подій, спільно – вистоїмо!Продукти та пакети для Селидівської громади

01.08.2022р.

Пакування має значення

Велика кількість гуманітарної допомоги, яку ми отримуємо для українських громад, надходить у несформованих наборах. Знайти пакування для таких обсягів продукції – завдання не з простих.

Наші міжнародні партнери People in need передали, а ми своєю чергою доставили до Селидівська міська рада. Офіційна сторінка 1765 пакетів для формування гуманітарних наборів.

Заздалегідь дякуємо волонтерам та працівникам міської ради за невтомні руки, що створюють персональні “пакунки допомоги” для переселенців та малозабезпечених мешканців громади, адже від People in Need ми передали вчора до Селидівської громади:

майже тисячу банок рибних консервів

кілька тисяч вологих серветок

кілька тисяч тушкованки свинячої

тисячу пакунків засобів інтимної гігієни

рисову крупу – сотні пакетів по 1 кг

кілька тисяч пачок вершкового масла

кілька тисяч банок паштету.

Спільно вистоїмо та переможемо!


Допомога Курахівській та Авдіївській ВЦА

29.07.2022р.

Спільно з військово-цивільними адміністраціями

Щомісяця через війну на території України збільшується кількість ВЦА. Вони утворюються задля забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі й стримування воєнної агресії рф, а також для недопущення гуманітарної катастрофи у містах та селах нашої країни.

А як ви вже знаєте, гуманітарна підтримка – один з пріоритетів роботи ГО "ПКЦП “СПІЛЬНО”.

На цьому тижні ми передали від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine

для міської лікарні та внутрішньо переміщених осіб у Курахівська об'єднана територіальна громада - громадська сторінка :

100 матраців, 50 брезентів, 100 пледів, 100 рушників;

для укриттів та сховищ, що розташовані на території Авдіївська міська військово-цивільна адміністрація:

150 матраців, 50 брезентів, 200 рушників, 100 пледів.

Наша команда вдячна за надання цієї допомоги Міжнародній організації з міграції, а також за сприяння у зберіганні та розподіленні вантажу Селидівська міська рада. Офіційна сторінка та Руслан Суков

Спільно вистоїмо та переможемо!


Передача вантажу Донецькому державному університутету внутрішніх справ

25.07.2022р.

Двічі виш-переселенець Донецький державний університет внутрішніх справ отримав вантаж від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine

Маріуполь – спільний біль не лише Україні, але й всього цивілізованого світу. Люди, які встигли вибратися з пекла, влаштованого російськими військами, втратили все. Саме для них команда “Спільно” передала через Донецький державний університет внутрішніх справ, який зараз базується у м. Кропивницькому, гуманітарну допомогу:

брезенти 4х6 м - 5 шт.,

рушники - 200 шт.,

ковдри - 200 шт.,

матраци 95*260 см - 124 шт.,

гігієнічні набори - 50 шт.

Ми вдячні за можливість підтримати маріупольців нашим міжнародним партнерам та соціально-відповідальному навчальному закладу.

Долаємо спільно!


Допомога Луганській областній військово-цивільній адміністрації в облаштуванні шелтеру

22.07.2022р.

“Спільно” з тими, чиї серця відкриті для допомоги

Управління МТД Департаменту МТД, інновацій, зовнішніх зносин Луганської ОДА опікується долею луганчан та інших вимушених переселенців, які залишили домівку через війну.

В Дніпрі Департамент сприяв відкриттю та облаштуванню шелтеру – тимчасовому житлу, в якому одночасно можуть проживати 85 осіб. В планах – облаштування постійного житла для переселенців – гуртожитку, де можна буде проживати постійно.

Ми щасливі, що можемо підтримати добру справу. Для вимушено переміщених осіб з Луганщини від Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine ми передали:

брезенти 4х6 м - 200 шт.,

рушники - 200 шт.,

ковдри - 200 шт.,

матраци 95*260см - 80 шт.

гігієнічні набори - 50 шт.

Команда ГО "ПКЦП “Спільно” вдячна міжнародним партнерам та всім небайдужим людям за щедру та своєчасну допомогу українцям, що постраждали від воєнних дій.

Спільно вистоїмо та переможемо!


Придбання пральної машини для Шелтера Солнянської громади

04.07.2022р.

Дякуємо всім, чиї серця відкриті для допомоги!

На кошти, які були зібрані за сприянням синьйора Luca Regano та за підтримки UA Diaspora Italia - Сторінка української діаспори в Італії в особі Оксана Злотко ми придбали ще одну пральну машинку.

Мешканці Донецької області, що втратили домівки та бігли від обстрілів, знайшли притулок у чудовому місці Солонянської громади на Дніпровщині, а команда ГО ПЦКП "Спільно" зробила їх життя трошки комфортнішим.


Допомога гуманітарному штабу у Дніпрі

04.07.2022р.

Спільно з добрими серцями

У темні часи яскравіше сяє світло добрих справ. З початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України прості люди допомагають тим, хто рятується від війни.

Дніпро став одним з центрів, що приймає внутрішньо переміщених осіб із зон активних бойових дій. Жителька міста Наталія Салькова об’єдналася з ініціативними небайдужими мешканцями, аби усіляко допомагати військовим та цивільному населенню. Команда плела маскувальні сітки, збирала продукти та одяг для постраждалих, влаштовувала заняття для дітей-переселенців.

Ми не могли пройти повз такої доброї ініціативи. ГО "ПКЦП “СПІЛЬНО” надала цьому гуманітарному штабу частину вантажу від наших партнерів, а саме:

матраци та ковдри від IOM Ukraine;

продуктові набори від Мальтійська служба допомоги

Все це було розподілене між внутрішньо переміщеними особами з Лисичанська, Волновахи, Маріуполя, Краматорська, Харкова та інших міст, які постраждали від обстрілів.

Дякуємо міжнародним організаціям за підтримку українського народу та пані Наталії і її команді за допомогу переселенцям!


Женевський вантаж
02.07.2022р.

Наші давні друзі пам’ятають, що до 24 лютого 2022 року робота ГО "ПКЦП “СПІЛЬНО” була сконцентрована на наданні психосоціальної підтримки. Ми значно розширили спектр видів допомоги з того часу, але не відмовилися від нашої місії.

Завдяки активному сприянню арт-терпевтки шановної мадам Данії Аппель та Женевського відділу Українського товариства у Швейцарії Geneva Branch of Ukrainian Society in Switzerland ми отримали справжній скарб, необхідний для проведення арт-терапевтичних сесій:

кольоровий папір,

олівці,

фломастери,

фарби,

пензлі,

нитки,

розмальовки та ще багато іншого.

Ці вкрай необхідні матеріали передані Центр психосоціальної реабілітації НаУКМА м. Покровськ Донецької області, який продовжує свою роботу у місті Дніпро за адресою: вул.Старокозацька, 48 а, для психотерапевтичної підтримки дітей з родин, які евакуювалися з Маріуполя, міст Донецької, Луганської областей.

Але коли допомагаєш від чистого серця, завжди отримуєш більше. Від посольства України у Женеві ми отримали додатково ще 17 коробів з новим одягом для жінок та дітей.

Щиро вдячні за вашу щедру неоціненну підтримку нашим людям у жахливих обставинах, спричинених вторгненням росії на територію України.

Груз Мальтійської служби допомоги
29.06.2022р.

Пост вдячності нашим щедрим партнерам - Мальтійська служба допомоги

Команда “Спільно” налагодила зв’язки з Мальтійською службою допомоги, яка щодня відправляє гуманітарну допомогу в різні куточки України.

В цьому місяці понад 8 тонн харчових продуктів наша організація передала до Солонянська територіальна громада. До наборів, що будуть розподілені між вимушеними переселенцями та незахищеними верствами населення, входять м’ясні та овочеві консерви, кава, цукор, макарони та крупи, хліб, та інші продукти.

Щиро вдячні нашим партнерам – Мальтійській службі допомоги – за опіку долею сотень людей, які були змушені через війну покинути свій дім.

Спільно вистоїмо та переможемо!

Передача гуманітарного грузу Великомихайлівської ОТГ

25.06.2022р.

ГО “Спільно” – надійний посередник між донорами та громадами

Відбулась ще одна передача важливого гуманітарного вантажу від наших щирих партнерів – Міжнародної організації з міграції IOM Ukraine.

Великомихайлівська об'єднана територіальна громада отримала:

- брезенти 4х6 м - 155 шт.,

- матраци 95*260 см - 124 шт.,

- гігієнічні набори - 50 шт.

Всі ці речі – зажадана підтримка громаді. А ми продовжуємо шукати та знаходити шляхи допомоги народу України.


Придбання пральної машини для Селидівської громади

25.06.2022р.

Пам’ятаєте пост для передачі двох машин на потреби фронту?

Це не єдині механізми, які завдяки активній підтримці наших друзів з Італії Luca Regano UA Diaspora Italia - Сторінка української діаспори в Італії та Оксана Злотко (Oksana Zlotko) , прийшли на допомогу українцям.

Ми придбали та передали новеньку пральну машину з комплектом миючих засобів для відділення Селидівської дитячої міської лікарні, що було розконсервоване для розселення людей з зон активних бойових дій.

Щиро вдячні за поміч нашим італійськім партнерам! Полегшуємо побут для наших земляків та працюємо на перемогу України спільно!

З Селидівська міська рада. Офіційна сторінка та Руслан Суков


Передача вантажу Мар'їнській міській військовій адміністрації

22.06.2022р.

Наші давні підписники вже знають про ту щедру допомогу, яку надає українським громадам наш партнер – Міжнародна організація з міграції IOM Ukraine . Вчора ми змогли передати Мар'їнська міська військова адміністрація вантаж, що був отриманий раніше від МОМ.

На нужди громади відправилися:

150 матраців;

200 брезентів;

72 ліхтарі;

200 рушників;

100 пледів.

Дякуємо МОМ за підтримку українського народу!

Окрема подяка Селидівська міська рада. Офіційна сторінка та голові Селидівської громади Руслан Суков за збереження вантажу та допомогу у його передачі.

Спільно ми можемо зробити більше!


Придбання автомобілів для ВСУ - привіт з Італії

20.06.2022р.


З такою підтримкою Україна обов’язково переможе!

Ми отримуємо допомогу та підтримку для громад нашої країни не лише від міжнародних організацій. Свій вклад у перемогу над рашизмом роблять і приватні особи.

У квітні шляхетний мешканець Італії синьйор Luca Regano за підтримки UA Diaspora Italia - Сторінка української діаспори в Італії в особі Оксана Злотко (Oksana Zlotko) організував збір коштів для українського народу. ГО “Спільно” на ці гроші придбала та передала військовим позашляховик та мікроавтобус для роботи у зоні бойових дій. Тепер нашим захисникам легше доставляти харчові продукти та воду, а також вивозити поранених.

За цим пожертвуванням стоїть багато людей. Окрема подяка за внесок, який зробили діти, що навчаються у музичній школі. Для того, щоб зібрати кошти, юні музиканти виступили на сцені перед великою аудиторією. Вони багато тренувалися і вклали у цей виступ весь свій талант.

Як зазначив сам синьйор Лука, багато італійців проявили підтримку Україні.

“Мене надихає той факт. що люди можуть співпереживати та надавати підтримку незнайомим людям, які знаходяться далеко, – розповів синьйор Лука. – Ваш народ сьогодні в думках багатьох людей по всьому світу, а значить є надія на людство. Це те, заради чого я займаюсь благодійністю".

Дякуємо за неоціненну допомогу прекрасним, щирим мешканцям Італії, які зробили свій матеріальний чи духовний внесок у підтримку нашої країни, від всього українського народу!


Отриманя грузу від Міжнародної організації з міграції

11.06.2022


Наступна організація, з якою ми уклали контракт у березні, стала Міжнародна організація з міграції IOM Ukraine

Це провідна міжурядова міжнародна організація, яка має понад 70 років історії, 26 з яких вона співпрацює з Україною.

У рамках договору з МОМ ми отримали та передали для громад Донецької та Дніпропетровської областей, що прийняли у себе внутрішньо переміщених осіб, наступну гуманітарну допомогу: набори побутової хімії, матраци та ліхтарі.

Пишаємося довірою такого поважного та авторитетного партнера та єднаємося заради українського народу!

А тут одна з багатьох історій громад, яким нам вдалосья допомогти спільно з МОМ - http://surl.li/cefaw

Допомога ВПО Новоіванівського старостинського округу Юр'ївської територіальної громади

30.05.2022

Співпрацюємо з міжнародними партнерами на благо українських громад

Сім'ї внутрішньо переміщених осіб отримали допомогу, яка полегшить їм побут.

Дякуємо активним та відповідальним громадам, які в цей важкий час дають прихисток людям зі гарячих точок України.


Передача громадам донецької області

20.05.2022

Завдяки плідній співпраці з Міжнародною організацією з міграції IOM Ukraine, громадам Донецької області, що прийняли людей з зон активних бойових дій, ми передали:

Покровська міська рада Донецької області:

гігієнічні набори – 300 шт.,

матраци – 93 шт.,

кемпінгові портативні світлодіодні лампи LED Camping Light – 72 шт.

Селидівська міська рада. Офіційна сторінка:

гігієнічні набори – 775 шт.,

матраци – 403 шт.,

кемпінгові портативні світлодіодні лампи LED Camping Light – 720 шт.

Установі Центр підтримки та розвитку МСБ. Маріуполь для центру у м.Дніпро "Я - Маріуполь":

гігієнічні набори – 150 шт.,

матраци – 20 шт.;

Переселенцям з Харківської, Луганської та Донецької областей на Лівому та Правому берегах м.Дніпро:

гігієнічні набори (у коробах) – 50 шт.,

матраци – 40 шт.

Голови громад розподілять допомогу серед переселенців та людей у складних життєвих обставинах.

Не зупиняємося! Спільно ми здатні зробити світ краще.


Програмa "Діти та війна"

З 8 лютого в Гродівській ЗОШ І-ІІІ ступенів розпочав роботу групи за програмою "Діти та війна" благодійного проекту "Рука допомоги Україні" Благодійного фонду "Надія по всьому світу" при підтримці Канадського Фонду підтримки місцевих ініціатив. Фахівці центру у співпраці з психологічною службою відділу освіти КУРМК Покровської райради проведуть 7 занять з дітьми та батьками, постраждалими від бойових дій на Сході України.
Проведення тренінгу "Взаємодія влади та громади"

17 січня 2018 року члени нашої організації взяли участь у тренінгу "Взаємодія влади та громади", який проводився в межах проекту ГО "Точка доступу" в співпраці з ГС "Форум НДО в Україні" за підтримки Посольства Великої Британії в Україні. Дякуємо Павлу Пущенку за змістовну та цікаву роботу!!!